Koszyk
ilość: 0 szt.
suma: 0.00 zł
W schowku (0 szt.)Porównujesz (0 szt.)
WESTINGHOUSE
HUNTER
FENNE KG
FANAWAY
DAXTON FAN
CASA FAN
aireRyder
Technika

Westinghouse

Firma Westinghouse dzięki długoletniej tradycji w produkcji m.in. wentylatorów sufitowych może poszczycić się bardzo małą ich awaryjnością.

Jednym z czynników żywotności wentylatorów i ich bezawaryjnej pracy są odpowiednio skonstruowane silniki a także odpowiednie ich łożyskowanie i wyważenie całości.

W wentylatorach zastosowano łożyska bezobsługowe i wykonane jako łożyska zamknięte co niewątpliwie przyczynia się do żywotności wentylatorów.


Wentylatory sufitowe

Wentylatory sufitowe to nie tylko poprawa estetyki pomieszczenia, nadanie mu wrażenia ruchu i nowoczesnego wyglądu to także poprawa warunków klimatycznych w pomieszczeniach gdzie zamontowany jest wentylator sufitowy. Wymuszony ruch powietrza poprawia jego cyrkulację a co za tym idzie i jego szybszą wymianę.

Wentylatory sufitowe wykorzystuje się w okresach letnich i zimowych!

W okresach letnich wentylator sufitowy ustawiany jest na tzw. tryb "letni", co oznacza, że pęd powietrza kierowany jest w dół.

Z kolei w zimie wentylator sufitowy pracuje w trybie "zimowym" - zimne powietrze "pobierane" jest z dołu i wypychane ku górze - gdzie gromadzi się ciepłe powietrze. Ciepłe powietrze zostaje wypchnięte i wróci w dół odbite od sufitu i ścian - wyrównując temperaturę powietrza w pomieszczeniu.

Wentylatory sufitowe dla hal i pomieszczeń wysokich /wentylatory firmy Fenne/ nie wymagają zmiana kierunku pracy - wentylator i tak pobiera powietrze z górnej części pomieszczenia i przemieszcza w dół.


Wentylatory sufitowe - lampowentylatory, żyrandole, oświetlenie pomieszczeń

Wentylatory sufitowe poza komfortem klimatu w pomieszczeniu i oszczędności na ogrzewaniu w zimie i oszczędność na koszcie klimatyzacji w lecie lub w ogóle zapewnienie warunków możliwych do przebywania w przypadku braku klimatyzacji w okresach upałów to także oświetlenie pomieszczeń.

Dlatego wentylator sufitowy to estetyka i funkcjonalność w jednym - połączenie oświetlenia i funkcji wentylacji pomieszczenia.

Oferowane przez nas modele to najnowsze rozwiązania w tym zakresie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z firmą WESTHINGHOUSE jako liderem w branży wentylatorów sufitowych - firma zajmuje się tym od ponad 100 lat!

Wszystkie modele mogą być uruchamiane i sterowane przełącznikiem na ścianie lub można zastosować sterowanie pilotem.


Wentylatory sufitowe zapobiegają kondensacji - mieszacze powietrza

Tam gdzie ciepłe powietrze styka się z zimną powierzchnią - wilgoć z powietrza kondensuje się na wodę i osadza na tych powierzchniach. Na metalowych powierzchniach tworzy się rdza i nalot, który niszczy te elementy a pomieszczeniach może pojawić się grzyb na ścianach.

Stosując wentylator sufitowy mieszamy powietrze w pomieszczeniu dzięki czemu temperatura wyrównuje się i może to uchronić nas od zagrzybienia ścian.

Efekt ten można także wykorzystać w szczególnych rozwiązaniach takich jak:
- zapobieganie zachodzeniu parą witryn wystawowych w dużych halach sprzedaży
- zapobieganie chorobom roślin w szklarniach /wentylatory firmy Fenne/


Wentylatory sufitowe - procesy wspomagania suszenia

Wentylatory sufitowe mogą mieć także zastosowanie w procesach suszenia gdzie dzięki dużej wydajności nadmuchiwanego powietrza przyspieszają ten proces.

W zależności od potrzeb mogą to być albo wentylatory sufitowe o większych rozpiętościach jak np. 142 cm i wydajności do 15.000 m3/godz. lub o mniejszych np. 91 czy 95 cm ale za to o jeszcze szybszym strumieniu przemieszczanego powietrza - oferta na wentylatory firmy Fenne.

Informacje i zamówienia

tel. 14/620-11-55
tel. kom. 509-307-709

Email: zakupy@wentylatorysufitowe.pl

od poniedziałku do czwartku
w godz. 800 do 1545
piątek w godz. 800 do 1515

Serdecznie zapraszamy !

Prawie cały asortyment dostępny od ręki
- wysyłka 24 h!